RYOBI RAR100K-16 graveer- en snijset, 16-delig - 5132005827
 20,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
set
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • 1 x 1,6 mm ronde graveerfrees
  • 1 x 6,35 mm puntige driehoekfrees
  • 1 x 9,5 mm gegroefde hogesnelheidsfrees
  • 1 x 7,9 mm cilindrische frees
  • 1 x 3,6 mm gegroefde cilindrische frees
  • 1 x 3,2 mm rechthoekige hardmetalen frees
  • 1 x 7,93 mm ovale hogesnelheidsfrees
  • 1 x 1 mm diamantpunt
  • 1 x 1,5 mm diamantpuntfrees
  • 1 x 4 mm slijpsteen
  • 5 x 25,4 mm polijstwielen
  • 1 x 3,2 mm standaard opspanpen
Productomschrijving
  • 16-delige graveer- en snijkit voor veelzijdige toepassingen
  • Ideaal voor gebruik op hout, metaal, steen, baksteen en glas
  • Universeel compatibel met Ryobi roterende gereedschappen en andere tools met een 3,2 mm (1/8") spantang
  • Schachtdiameter: 3,2 mm (1/8")
  • Maximaal toerental: 35.000 RPM (behalve polijstwielen: 20.000 RPM)
De Ryobi RAR100K-16 16-delige Carving & Engraving Kit is ideaal voor graveren, snijden, slijpen en polijsten op verschillende materialen zoals hout, metaal, steen, baksteen en glas. Compatibel met Ryobi roterende gereedschappen en andere tools met een 3,2 mm (1/8") spantang.
Universele passing 3,2 mm
De Ryobi Rotary Accessoirelijn is speciaal ontworpen voor allerlei hobby-, reparatie- en creatieve toepassingen. Dankzij de universele schachtdiameter van 3,2 mm kunnen accessoires eenvoudig worden gewisseld en zijn ze compatibel met elk roterend gereedschap met een 3,2 mm schacht op de markt.